Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in /usr/local/hosting/home/lukasandrysek.cz/web/www/wp-content/plugins/custom-audiences-enhancer/includes/classes/utils/Utils.php on line 1651

Kdo že Vám to píše 🙂 ?

Jmenuji se Lukáš Andrýsek, jsem marketér, fotograf a grafik. V roce 2007 jsem založil reklamní agenturu RedRing, jako externista vyučuji obor Fotografie v praxi na Střední škole designu a módy v Prostějově a působím jako trenér golfu v Golf Resortu Prostějov.

Jsem ženatý a mám dvě krásné dcery. Rád se vzdělávám, rád učím a sdílím informace s ostatními lidmi. Nejvíce relaxuji při focení, golfu, běhání, plavání, inline bruslení, v posilovně, na xboxu a (občas) na pivku 🙂

REKLAMA A MARKETING

V roce 2007 jsem založil reklamní agenturu Redring, ve které se zabýváme plánováním kampaní, výrobou reklamních materiálů a aplikací, reklamní fotografií, grafickým designem, pronájmem reklamních ploch a online marketingem.

Především online marketing mě, díky svému výkonu a efektivitě, doslova uhranul. Neustále se v něm vzdělávám, zúčastňuji se různých přednášek, školení, workshopů a pravidelně jezdím na NET srazy. Online prostě miluju 🙂

FOTOGRAFIE A DESIGN

Vystudoval jsem Střední školu uměleckých řemesel v Brně a fotografie se mi stala celoživotní vášní. Po studiu jsem začal podnikat jako fotograf a grafik.

Následovala řada výstav a v roce 2012 mi bylo nabídnuto místo externisty na Střední škole designu a módy v Prostějově, kde již třetím rokem vyučuji obor Fotografie v praxi.

TRENÉR GOLFU

V roce 2010 jsem potkal golf a úplně jsem mu propadnul. Většinu volného času jsem trávil na driving range nebo hřišti. Golf jsem si zamiloval na tolik, že netrvalo dlouho a úspěšně jsem složil zkoušky na maršála, rozhodčího a trenéra.

Od roku 2012 vedu dětské a individuální tréninky v Golf Resortu Prostějov. Často mě pak potkáte v Kořenec Golf&Ski Resortu, kam jezdím nejraději hrát.

Kontaktní formulář

Lukáš Andrýsek

Barákova 12
796 01 Prostějov

E-mail:  info@lukasandrysek.cz
Telefon: 608 70 96 80
Skype: lukas.andrysek

Facebook:
https://www.facebook.com/lukas.andrysek

Twitter:
https://twitter.com/lukasandrysek